Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Blog

Novinky v Januári 2019
Rastlinné oleje Ravita

Novinky január 2019

 

 

Čo sme pre Vás pripravili v tomto roku ?  Množstvo noviniek, ktoré Vám radi postupne odhalíme 🙂

 

 

MACES

V januári uvádzame na trh náš maces v novom obale. Doteraz ste ho na pultoch predajní mohli vidieť ešte s našim starým logom. V tomto mesiaci sa nám však podarilo úspešne dopredať staré balenie tak, aby sme neekologicky neplytvali žiadnym materiálom. Odteraz si  náš Maces môžete nakúpiť krásnom novom balení. Stále je to náš rovnaký Maces  vyrábaný už od roku 1974.

Viac informácii o macese a kde ho môžete kúpiť nájdete TU.

 

 

RASTLINNÉ OLEJE

Radikálnou zmenou prešli počas sviatkov aj naše rastlinné oleje. Chceli sme ich odlíšiť tak, aby ste ich mohli ľahšie identifikovať na pultoch predajní. Čo hovoríte, podarilo sa ? Kvalita olejov ostala aj po ich zmene zachovaná, stále sa jedná o 100% rastlinné oleje vyrábané na Slovensku plné vitamínov a živín. Každý výnimočný a vhodný na iné použitie. Ktorý je na čo dobrý a všetko ostatné nájdete v jednotlivých sekciách o produktoch.

Viac informácii o jednotlivých olejoch nájdete TU

Vybrané druhy nájdete v predajniach Yeme, COOP Jednota  na valachshop.sk

Už teraz sa tešíme na Ferbuár v ktorom sme pre Vás opäť pripravili nejaké novinky.

 Váš obchodný tím Ravity ( Karči, Paťka, Jozef, Monika a Maruš)