Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Blog

Zo života v Ravite
vyroba Ravita Pružina tím

Škriatkovia z našej výroby

Toto sú oni!

Naši škriatkovia z výroby ktorí sa starajú o všetky naše aj Vaše produkty. Makajú, tvoria nové veci a samozrejme dôsledne kontrolujú kvalitu a produkty, ktoré opúšťajú brány našej výroby. Že to nie je vždy ľahká práca o tom by Vám vedeli určite veľa rozprávať 🙂 No ako všetci škriatkovia aj oni majú jednu nadľudskú schopnosť. Robia to s úsmevom skoro za každých podmienok!

Toto je ta tajná ingrediencia ktorú dávajú do každého balíčka :).

Ravita tím výroby

Podpisy-Ravita-vyroba-tím

Napríklad Anka u nás pracuje už od našich výrobných začiatkov. Je to naša stálica s ktorou sme si preskákali kadečo a stále nám to spolu dobre kráča :).

Vyroba etikety ravita

Každý produkt sa u nás dôsledne kontroluje a prejde našimi rukami. Snažíme sa pre vás zabezpečiť tú najvyššiu akosť v každom smere.

Ravita výrobný tím

Jaroslav je najnovším členom nášho výrobného tímu. Spoločne s Meggie sú majstrami za počítačmi a dokážu také tie kúzla s plánovaním, vzorcami a výpočtami.  Väčšinou túžia po čarovnej paličke, ktorá by mnoho vecí vyriešila 🙂 . No oni to zvládajú parádne aj bez nej.

Janka je u nás spoločne s Ankou od našich výrobných začiatkov. Povedali by ste, že vo svojom voľnom čase rada kreslí ?

Asi aj vďaka tomu sú naše produkty tak dôsledne a pekne zabalené 🙂 .

Maťka a Dominka sú výborný tím. Kontrolujú, prevažujú a dozerajú na to aby bolo všetko na poriadku. Naša Dominika sa nerada fotí, ale Maťka ju dokáže ukecať na všetko 🙂 . Takto nejako vznikli aj tieto fotografie.

Kontrola-vahy-Ravita

Ich revírom je výroba, ich tempo je vražedné :).

Rozhovor s manažérom výroby a jeho pravou rukou si môžeš prečítať tu.

 

 

Mať v práci ľudí o ktorých sa môžete oprieť a ktorí sa vedia podržať je šťastie. Tajomstvom Ravity je, že to šťastie máme.

Posielame pozdravy z výroby a nabudúce Vás zoberieme do Prešova 🙂 .

 

*photo by Maria Matiasova