Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Blog

Z našej Ravita kuchyne.
Cucoriedkovy-cheesecake-Ravita

Tvarohovo- čučoriedkový ľahký číízkejk

Držíte diétu pred letom a snažíte sa všemožne zatočiť s kilami?

Na tento jednoduchý tvarohovo – čučoriedkový číízkejk s korpusom z ovsených vločiek sa môžete nechať zlákať 🙂

Potrebujeme:

Na korpus: 130g mletých jemných ovsených vločiek Ravita, 50 g mletých mandlí Ravita, 30g mletých lieskovcov Ravita, 1 vajíčko, voda podľa potreby, trstinový alebo kokosový cukor podľa chuti.

Na plnku: 2 hrste mrazených čučoriedok, tvaroh 500g, vajcia 3ks, smotana na varenie, trstinový cukor podľa chuti, kyslá smotana

Postup: z mletých vločiek, orechov , vajíčka a cukru si pomocou vody vypracujeme tuhšie cesto ktoré vtlačíme do tortovej formy (26cm)

Mrazené čučoriedky vymixujeme so smotanou. Pridáme tvaroh, vajíčka a osladíme podľa chuti. Dáme piecť do vyhriatej rúry na 150 stupňov cca 40 minút. Vymiešame kyslú smotanu s cukrom podla chuti vylejeme na koláč a dáme piecť cca 10 minút. Necháme vychladnúť (najlepšie cez noc). Podávame zdobené domácou granolou a čučoriedkami :). Dobrú chuť!