Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Blog

Z našej Ravita kuchyne
velkonocne-vajicka-ilustracny-Ravita

Slivkové zdravé vajíčka

Jednoduché a nepečené. Slivky a med im dodajú sladkosť.

Na 15 vajíčok potrebujeme: 200g slivky ashlock Ravita, 4 PL kešu orechov Ravita (vopred namočených), 2 PL slnečnicových jadier lúpaných Ravita , 1 PL ľanového semena Ravita , 2 PL pšeničných klíčkov Ravita , 2 PL ovsených otrúb Ravita, 1 PL kvalitného kakaa, 1 PL kokosovej múky, med na dosladenie, sézam a matcha prášok na obalenie.

Postup: slivky si nakrájame na menšie kúsky a prídamé 0,5 dc horúcej vody. Poriadne vymixujeme na hladkú zmes, pridáme kešu orechy (už sparené vriacou vodou) a mixujeme. Následne pridáme všetky ingrediencie a lyžicou vymiešame na tuhú zmes. Rukami tvarujeme vajíčka, ktoré obaľujeme v sézame alebo matcha čaji.