Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Blog

Výzva s @mama_na_tretiu

Výživná CIROKOVÁ POLIEVKA

Prečo CIROKOVÁ?

– cirok obsahuje obrovské množstvo kvalitných bielkovín (špeciálne sa odporúča ak živočíšne bielkoviny nekonzumujete)
– cirok obsahuje veľké množstvo vlákniny
– cirok má nízky glykemický index
– cirok je prirodzene bezlepkový

A výborne chutí 😀

 

Na výživnú cirokovú polievku budeme potrebovať:

– pol balenia CIROKU
– biela fazuľka (predvarená alebo 1ks – 400g konzerva)
– pol cibule
– 3 strúčiky cesnaku
– polovica stredne veľkého fenikla
– 2 stonky stopkového zeleru
– 3ks mrkvy
– korenie: čierna rasca celá, rímska rasca celá, kurkuma, čierna soľ

Postup:

Na rozpálenom kokosovom tuku si vo veľkom hrnci rýchlo opražíme korenie, cibuľku a cesnak. Pridáme prepláchnutý cirok a chvíľku pražíme. Zalejeme vodou. Necháme zovrieť a na miernom plameni varíme cca 10 minút. Potompridáme na drobno nakrájanú zeleninu a čiernu soľ. Varíme  10 až 15 minút. Cirok nemusí byť úplne mäkký, pomaly sa dovarí aj po odstavení z plamena. Polievku podávame s nadrobno nasekanou petržlenovou vňaťou.

 

Ak Vás recept zaujal sledujte našu výzvu s @mama_na_tretiu na INSTAGRAME. Môžete v nej hlasovať o ďalší produkt z ktorého pre Vás vytvoríme recepty.

 

Suroviny nakúpiš na: