Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Blog

Rýchla a zdravšia alternatíva.

Brokolicové placky

Ľúbite placky no neradi stojíte pri panvici s olejom nekonečne dlho ? Aj my! Tak sme vymysleli túto rýchlu a zdravšiu alternatívu.

Potrebujeme: 1 brokolicu, 4 mrkvy, 1 mozzarela, 2 vajíčka, 4 vrchovaté lyžice mixovaných jemných vločiek Ravita, strúčik cesnaku, olivový olej, soľ, korenie

Príprava: v parnom hrnci alebo vo vode necháme nakrájanú brokolicu 15 minút povariť spolu s mrkvou. V miske si zmiešame uvarenú zeleninu, vajíčka, mleté ovsené vločky, nastrúhanú mozzarelu, prelisovaný cesnak, soľ a korenie. Na plech vyložený papierom na pečenie tvarujeme placky a pečieme v trúbe vyhriatej na 200 stupňov cca 20 minút. 5 minút pred koncom pečenia placky potrieme olivovým olejom a osolíme. Vytvoríme tak chrumkavú krustu.