Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Blog

Sladká maškrtka

Fazuľové brownies

Áno čítaš správne, fazuľové! Brownies Ti rozjasnia upršaný deň a vyčaria sladký úsmev na tvári.

Príprava je veľmi jednoduchá a hlavne rýchla 🙂 .

Potrebujeme: 250g červenej uvarenej fazule (môže byť z plechovky), 2 pl kokosového tuku, 140 ml sójového mlieka, ďatlový sirup Yogi & Yousef  na osladenie podľa chuti, 80g ryžovej múky Ravita, 2 pl arašidového krému Ravita, 1 čl kypriaceho prášku na pečenie s vínnym kameňom, štipka soli, perníkové korenie sonnentor, 200g kvalitnej horkej čokolády

Príprava: vo vodnom kúpeli si rozpustíme kokosový tuk spolu s horkou čokoládou. Do misky nasypeme uvarenú červenú fazuľu, pridáme mlieko, arašidový krém, rozpustenú čokoládu a všetko spolu vymixujeme do hladka. Osladíme datľovým sirupom podľa chuti. Ryžovú múku vymiešame so štipkou soli, kypriacim práškom a perníkovým korením. Pridáme k zmesi a premiešame. Vlejeme do vystlanej formy papierom na pečenie. Pečieme cca 20 minút na 180 stupňov. Hrdinovia, ktorý vydržia to nakrájajú až po vychladnutí.

Fazulove-brownies-Ravita