Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Blog

Sladká maškrtka
Brownie-spred-gulicky-web

Datlovo- mrkvové energy gule :)

Hľadáš zdravú sladkosť na desiatu, alebo len rýchle pohostenie ? Tieto energy guličky máš hotové do 15 minút.

Po tom čom sme vyjedali naše nové datlové krémy od Yogi & Yousef len tak lyžicou, sme si povedali dosť! Skúsime z nich aj niečo pripraviť. Keďže sa snažíme naše maškrty ladiť vždy na zdravšiu nôtu ani tentokrát sme neurobili výnimku. Datlový sirup ich vynikajúco osladí, mrkva dodá chrumkavý zážitok a orechy šmrnc :).

Potrebujeme: 2 malé mrkvy, hrsť orieškov čo nájdete doma, hrsť kokosu (+ trocha na obalenie) , 1 pl kokosového tuku, 6 vykôstkovaných datlí Shirin, Aladinové korenie do kávy Sonnentor (môžete nahradiť škoricou a inými alternatívami), datlový sirup na osladenie a brownie krém Yogi & Yousef .

Postup: všetky ingrediencie spolu rozmixujeme. Pridáme kokosový tuk a premiešame. Doladíme sirupom, brownie krémom a korením podľa chuti. Zo zmesi tvarujeme malé guličky a obaľujeme v kokose. My sme ten náš ozvláštnili cviklovým latté práškom a tak vznikli romantické ružové guličky.

Dobrú chuť! Tie naše zmizli rýchlosťou guľového blesku 🙂

 

datlove-gulicky-ravita