Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Blog

Z našej Ravita kuchyne
hokkaido-polievka-ilustracny-Ravita

Hokaido polievka s tekvicovými semienkami

Potrebujeme: strednú tekvicu hokaido, 3 zemiaky, 1 cibuľu, 3 strúčiky cesnaku, zázvor mletý, kari korenie, himalájsku čiernu soľ Ravita , mletú rascu, jemné ovsené vločky Ravita , pestrecový olej Ravita , tekvicové jadierka lúpané Ravita , bravčovú masť (alebo olej) na opraženie cibuľky.

Príprava: na masti opražíme do zlatista na drobno nakrájanú cibuľu a cesnak. Pridáme na kocky nakrájanú tekvicu hokaido, ošúpané a na kocky nakrájané zemiaky. Všetko spolu orestujeme. Zalejeme po vrch vodou a necháme zovrieť. Ochutíme kari korením, zázvorom a varíme kým tekvica nezmäkne. Odstavíme a rozmixujeme tyčovým mixérom. Polievku dosolíme čiernou soľou a podávame s opraženými tekvicovými semienkami, opraženými vločkami a pestrecovým olejom…

hokkaido-polievka-Ravita-produkt

 

Sorry, the comment form is closed at this time.