Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Blog

Z našej Ravita kuchyne
kuskus-zel-ilustracny-Ravita

KusKus so zeleninou

Potrebujeme (4 porcie) :
1bal. celozrnný kuskus Ravita, 2 červené papriky, 1 žltá paprika, 6 paradajok, 1 väčšia cibuľa, polovicu väčšej cukety, kari korenie, rozmarýn, čerstvú bazalku, olivový olej, sójovú omáčku, maslo (na praženie), soľ .

Príprava:
KusKus vysypeme do väčšej misky a ochutíme kari korením a soľou. Zalejeme vriacou vodou po okraj kuskusu a pridáme 1 PL olivového oleja. Nádobu zakryjeme pokrievkou a necháme odstáť. Zatiaľ si nadrobno pokrájame zeleninu. Na hlbokej panvici s trochou masla opražíme cibuľu do zlatista. Pridáme papriky, tekvicu, rozmarýn. Ochutíme soľou a sójovou omáčkou. Dusíme pokiaľ nám zelenina trochu nezmäkne. Následne pridáme pokrájané paradajky a ešte trochu podusíme kým nie je všetká zelenina polomäkká. Takto pripravenú zeleninovú zmes zmiešame s kuskusom dochutíme bazalkou a podávame.

 

kuskus-produkt-Ravita

kuskus-produkt-Ravita