Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Datlový sirup

Má sladkú, ovocnú chuť.

Datľový sirup je výborný na osladenie kaší, vločiek, palaciniek, wafle alebo zmrzliny. Veľmi chutná je kombinácia datľového sirupu s mliečnymi výrobkami.

Popis

Datľový sirup sa vyrába z datlí. Má sladkú, ovocnú chuť a obsahuje fruktózu, glukózu a nízke množstvo sacharózy. Datľový sirup je veľkým konkurentom napríklad medu, pretože má podobné využitie.

Skladovanie

Skladujte na suchom mieste a chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Výživové údaje

Výživové údaje na 100g výrobku: energia 1187kJ/284kcal; tuky 0,15g z toho nasýtené mastné kyseliny 0g; sacharidy 69,3g z toho cukry 390g; bielkoviny 140g; soľ 0g.

 

Viac o značke Yogi & Yousef sa dočítate v našom článku na blogu.

Category:

Date:

POST A COMMENT