Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Blog

Z našej Ravita kuchyne
Chia puding Ravita

Slávnostný chia puding

Jednoduchý a zdravý recept na slávnostný puding.

Potrebujeme pre 2 osoby: hrsť kešu orechov, 4 sušené slivky, trošku vanilkového prášku (Bourbon),  2 lyžice ďatľového sirupu, 8 lyžíc chia semien, 1 konzerva kokosového mlieka (môžeme nahradiť vodou), celozrnné piškóty a ovocie na ozdobenie.

Postup: kešu orechy a slivky zalejeme vriacou vodou necháme odstáť  15 minút.  Následne poriadne vymixujeme s kokosovým mliekom a pridáme sirup s vanilkou. Pridáme chia semená a môžeme aranžovať spolu s ovocím a piškótami do pohárov. Necháme odstáť aspoň 1 hodinu v chladničke, najlepšie cez noc a podávame :).

Chia puding Ravita