Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Blog

Z našej Ravita kuchyne

Tvarohový brownie čízkejk

Potrebujeme:

Brownie vrstva: 70 g celozrnnej špaldovej múky, 20 g kakaa, 50 g bieleho jogurtu, 100 g jablkové pyré (detská výživa bez cukru), 2 bielky, 1 čl kypriaceho prášku, 100 ml vody, sladidlo podľa chuti (trstinový cukor tmavý)

Tvarohová vrstva: 1 vajíčko, 200g jemného tvarohu, 100g bieleho jogurtu, sladidlo podľa chuti (trstinový cukor tmavý)

Postup: 

Múku zmiešame s kakaom a kypriacim práškom. Osobitne zmiešame tiež bielky s jogurtom, vodou a jablkovým pyré. Suché suroviny s mokrými premiešame a vylejeme na vystlaný plech (20 cm x 20 cm ). Na tvarohovú vrstvu všetky suroviny spolu zmiešame a nalejeme na kakaové cesto. Lyžicou urobíme krúžky, čím vytvoríme vzory v ceste. Pečieme pri teplote 180 stupňov  cca 45 minút.