Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Blog

Z našej Ravita kuchyne
Cernicovy-kolac

Kakaovo černicový koláč

Ak ste si aj vy doniesli z lesa kopec černíc, inšpirujte sa rýchlym receptom od LR fit ako my 🙂

Potrebujeme: 1 šálku hladkej špaldovej múky, 1 šálku špaldovej múky celozrnnej extra Ravita, pol šálky trstinového cukru, 3 vajíčka, 2 PL kakaa, 2 ml mlieka, 1 ČJ sódy bikarbóny, 3 PL kokosového oleja, černice podľa chuti, datľový sirup na zdobenie.

Postup: zmixujeme múku, cukor, vajíčka, kakao, mlieko, kokosový olej a sódu. Zmes vylejeme do vymastenej formy na pečenie (26cm), pridáme černice a pečieme 35 minút na 180 stupňoch. Po vychladnutí ozdobíme datľovým sirupom  a podávame.

Do mlsania 😀