Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Blog

Z našej Ravita kuchyne
Orieskove keksiky Ravita uvod

Orieškové keksíky

Výborné orieškové keksíky z ovsených vločiek bez cukru.  Zdravá maškrtka pre najmenších.

Potrebujeme: 2  šálky jemných ovsených vločiek, 2 veľké banány, 4 vajíčka, 4 PL mletých lieskových orieškov, 2 PL kokosového oleja, tmavá čokoláda na ozdobenie (najlepšie horká) a lieskové oriešky

Postup: Zmixujeme banány, vajíčka a olej. Pridáme jemné vločky Ravita, lieskovce a opäť všetko zmixujeme. Na plechu vystlanom papierom na pečenie tvarujeme lyžicou malé kôpky. Necháme odstup aby sa pri pečení keksíky nezlepili. Pečieme 30 minút na 180 stupňoch. Po vychladnutí ozdobíme roztopenou čokoládou a orieškami.

Dobrú chuť :).

 

Orieskove keksiky Ravita