Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Blog

Z našej Ravita kuchyne
tekvicove-pyre-web-uvod Ravita

Tekvicové pyré s karotkou

Ak túžiš po zmene a máš chuť  aj na trocha jesenných farieb na tanieri, tak toto pyré je pre Teba ako stvorené. Poď  sa s nami pýriť po pyré :D.

Potrebujeme: 6 veľkých zemiakov, 6 veľkých karotiek, 1 batát, maslo ghee, mlieko (rastlinné alebo živočíšne), čiernu soľ, tekvicové a slnečnicové jadierka.

Postup: očistené zemiaky, mrkvu a batát uvaríme v osolenej vode do mäkka. Pridáme podla chuti rozohriate maslo ghee a 1dcl mlieka. Dochutíme čiernou soľou. Podávame s opraženými semienkami na tekvicovom oleji.

Pyré môžeme podávať ako štandardnú prílohu k tofu, zelenine ale chutí parádne aj bez všetkého :).

 

Tekvicove pyre s karotkou Ravita