Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Anička so sušenou mrkvou a jablkom

Novinka

So sušenou mrkvou a jablkom

Zloženie: extrudovaná kukurično-pšenová drť 65% (kukuričná krupica 49%, pšeno 16%), sušená mrkva 20%, sušené jablká 15%.

Kašičku môžete použiť aj v období prikrmovania dieťaťa  od ukončenia 6. mesiaca veku dieťaťa.Obsahuje len prírodné suroviny a prírodné cukry. Balená v biologicky rozložiteľnom obale.

 

Prečo je kašička zdravá?

 

Kukurica okrem vody obsahuje uhľohydráty, proteíny, minerálne látky a vlákninu, ktorá stimuluje pohyb čriev a bojuje proti zápche. Je známe, že kukurica má viac bielkovín ako iná čerstvá zelenina. Taktiež je bohatým zdrojom vitamínov skupiny B. Vitamín B1 má blahodarné účinky na mozog a nervový systém. Svojím zložením nám kukurica napomáha udržiavať dobrú hladinu krvného tlaku a funkciu srdca. Má pozitívny vplyv na krvotvorbu, okysličovanie buniek, na posilnenie vlasov a pokožky.

Pšeno je obilnina, ktorá vzniká odstránením semenných šupiek prosa. Je to ľahko stráviteľné a bezalergénové zrno. Pšeno má vyvážený pomer bielkovín, tukov a sacharidov. Obsahuje vitamín B3 – niacín, ktorý napomáha k znižovaniu hladiny cholesterolu. Všetky odrody pšena vykazujú vysokú antioxidačnú aktivitu.

Mrkva je bohatým zdrojom provitamínu A a tiež vitamínov B, C, D, E a K. Tiež je super zdrojom minerálnych látok, ako sú vápnik, železo, fosfor, krémik a horčík. Jablká obsahujú viac ako 30 minerálnych látok, napríklad vápnik, fosfor, železo a horčík, ktoré sú nevyhnutné pre stavbu kostí.

Ako vznikol príbeh Kašičky Aničky ? 

Formát priateľov Ravity (Aničky a Emky) vznikol ako potreba reagovať na súčasný trend vizuálnej fyzickej dokonalosti. V dnešnej dobe na nás všetkých už od útleho veku vplývajú dokonalé fotografie krásnych ľudí. Otázka sebalásky tak dostáva úplne novú hodnotu. Práve to bola prvá myšlienka s ktorou sme pracovali v tomto projekte.
Ukázať našim deťom hodnotu sebalásky, odvahy a vnímania krásy v inakosti.

RYŠAVÁ ANIČKA A SEBALÁSKA

Sebaláska je základom vnútornej spokojnosti, istoty, úspechov a naozaj kvalitných vzťahov s okolím. Naše problémy, choroby a neuspokojivé životné situácie vychádzajú na najhlbšej úrovni z negatívneho vzťahu práve k sebe samým.

Sebaláska znamená uvedomiť si všetko, čo k nám patrí – všetky naše potreby, talenty a tvorivosť. Ale taktiež aj chyby, či charakterové nedostatky. Musíme sa naučiť pozerať na svoj odraz v zrkadle a vedieť ho prijať. Práve sebaprijatie v dobe výrazného vplyvu sociálnych sietí a médií je otázkou čim ďalej tým nižšieho veku. Naučiť sa ľúbiť, je preto potrebné čím skôr.  S týmto poslaním vznikla naša Anička. 

S týmto poslaním sme pre Vás navrhli našu novú radu produktov pre deti!

Chrumky malej Emky so sušenou mrkvou a jablkom sú Vaše obľúbené a známe Ravita chrumky, ktoré takto dostali nový obal. Viac o nich sa dočítate TU.

Kašička Anička so sušenou mrkvou a jablkom je náš úplne nový produkt. Je to 100% prírodna kaša so sušeným ovocím vhodná pre deti od 6 mesiacov. ZABALILI SME JU DO BIOLOGICKY ROZLOŽITEĽNÉHO OBALU!

Tipy na použitie

Do 150ml horúceho mlieka alebo vody pridávame 30g kaše za stáleho miešania, až docielime požadovanú hustotu. Necháme 2-3 min. odstáť.

 

Skladovanie

Skladujte na suchom mieste a chráňte pred priamym slnečným žiarením.

 

Výživové údaje

Výživové údaje na 100g výrobku: energia 1518kJ/359kcal; tuky 2,1g z toho nasýtené mastné kyseliny 0,28g; sacharidy 83,69 g z toho cukry 14,1g; bielkoviny 6,98g; soľ 0,13g, vláknina 11,23g.)

Category:

Date:

Tags:

POST A COMMENT