Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Blog

Novinky

Museli sme reagovať!

O PROJEKTE

Formát priateľov Ravity (Aničky a Emky) vznikol ako potreba reagovať na súčasný trend vizuálnej fyzickej dokonalosti. V dnešnej dobe na nás všetkých už od útleho veku vplývajú dokonalé fotografie krásnych ľudí. Otázka sebalásky tak dostáva úplne novú hodnotu. Práve to bola prvá myšlienka s ktorou sme pracovali v tomto projekte.
Ukázať našim deťom hodnotu sebalásky, odvahy a vnímania krásy v inakosti.

RYŠAVÁ ANIČKA A SEBALÁSKA

Sebaláska je základom vnútornej spokojnosti, istoty, úspechov a naozaj kvalitných vzťahov s okolím. Naše problémy, choroby a neuspokojivé životné situácie vychádzajú na najhlbšej úrovni z negatívneho vzťahu práve k sebe samým.

Sebaláska znamená uvedomiť si všetko, čo k nám patrí – všetky naše potreby, talenty a tvorivosť. Ale taktiež aj chyby, či charakterové nedostatky. Musíme sa naučiť pozerať na svoj odraz v zrkadle a vedieť ho prijať. Práve sebaprijatie v dobe výrazného vplyvu sociálnych sietí a médií je otázkou čim ďalej tým nižšieho veku. Naučiť sa ľúbiť, je preto potrebné čím skôr.  S týmto poslaním vznikla naša Anička. 

VYSOKÁ CHRUMKA EMKA A INAKOSŤ

Aké ľahké je súdiť osoby, ktoré sa niečím líšia. Pehy, ryšavé vlasy, či vytŕčajúca postava. To všetko nejednému z nás už v útlom veku prinieslo veľa posmeškov. Všetko čo vybočuje z normy sa často stretáva s nepochopením. Je na nás ako budeme viesť naše deti a učiť ich k tolerancii voči odlišnosti. S týmto cieľom vznikali všetky naše ilustrované postavičky. Tak aby aj ich príbehy pomohli našim deťom odbúravať predsudky voči dokonalosti.

 

S týmto poslaním sme pre Vás navrhli našu novú radu produktov pre deti!

Chrumky malej Emky so sušenou mrkvou a jablkom sú Vaše obľúbené a známe Ravita chrumky, ktoré takto dostali nový obal. Viac o nich sa dočítate TU.

Kašička Anička so sušenou mrkvou a jablkom je náš úplne nový produkt. Je to 100% prírodna kaša so sušeným ovocím vhodná pre deti od 6 mesiacov. ZABALILI SME JU DO BIOLOGICKY ROZLOŽITEĽNÉHO OBALU!

Nové produkty nakúpite aj tu: