Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Kokosová múka

Hoci kokosová múka nie je nijako sladená, vďaka sladkastej chuti kokosu stačí použiť menej sladidlá ako u bežnej múky. Kokosová múka sa vyrába z kokosovej dužiny ktorá sa po vysušení a vylisovaní najemno rozomelie.

Prečo je kokosová múka zdravá?

Kokosová múka je bohatá na vlákninu a draslík, vďaka svojim vlastnostiam sa označuje za hodnotný zdroj bielkovín. S ohľadom na svoje mnohostranné použitie, je to ideálna surovina do bezgluténovej, vegánskej a vegetariánskej kuchyne.

Tipy na použitie

Kokosová múka je ideálna ako doplnková múka na pečenie , v pomere 75:25 a ako prísada na dochutenie a zahustenie. Tiež sa hodí do smoothies, jogurtov či müsli.

Skladovanie

Skladujte na suchom mieste a chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Výživové údaje                                                           

Výživové údaje na 100g výrobku: energia 1350kJ/323kcal; tuky 8,87g z toho nasýtené mastné kyseliny 7,66g; sacharidy 23,2g z toho cukry 20g; bielkoviny 39,2g; soľ <0,1g.

Category:

Date:

Tags:

Sorry, the comment form is closed at this time.